Tanıtım Yazısı Nedir

Tanıtım Yazısı NedirŞimdi siz bireysel olarak yada profesyonel yardım almadan işletmesinin sitesini bir yerlere taşımak isteyen biliyorum hep bir ağızdan soruyorsunuz ” iyi de kardeş tanıtım yazısı nedir ” ?

Her hangi bir sektörde faaliyet gösteren işletmenize ait kurumsal sitenin ve firmanızın anlatılıdığı, bu anlatım içirisinde firmanıza ait siteye ve konu içerisinde bahsi geçen alt sayfalara linklerin çıkıldığı metinlerdir.

Sitenizi anlattığınız yazı her hangi bir kaynaktan kopyalanmış yada alıntı yapılmamış olmalı tamamen özgün bir içeriğe sahip olaması gerekmektedir. Kullanacağınız tanıtım yazısında 2 den fazla link çıkışı yapmamanız gerekmektedir. Link çıkmak istediğiniz her anahtar kelime özelinde yazılmış bir tanıtım yazısı ana amacınız olan iyi bir arama motorru pozisyonu için oldukça etkili olacaktır.

Tanıtım yazısı link satın almaktan farklı olarak, söz konusu yazının yayınlandığı  sitede o site yayında kaldığı sürece yayınlanır.

Kısace özet ile” tanıtım yazısı nedir ” sorusuna cevqap vermeye çalıştığımız bu yazımız genel olarak bahsi geçen konunun çok kısa bir özetidir  aslında.

 Henüz Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir