Seo Uyumlu Tanıtım Nasıl Yazısı Yazılır

Seo Uyumlu Tanıtım YazısıGenel olarak insanlar tanıtım yazısı ihtiyacını Arama Motorlarında yukarıda olmak adına tercih etmekteler. SEO  uyumlu yazılar ve bu yazılar ile aldığınız back linkler sizi Google da bir adım daha öne taşıyacaktır.

Peki bu işin hikmet- i harikası ne ola ki de ola… Nasıl SEO uyumlu tanıtım yazısı yazılır ? … Temel olarak bu konunun yüzlerce kriterinden sadece bir kaç tanesini size burda anlatacağız. Lakin muhtelif sitelerde de okuyabileceğiniz bu kriterlerin tamamına ne sizler ne de sizlerden biraz daha fazla bilen bizle asla vakıf olamayız. Zira Google bu konuda ki algoritmasını organik olarak sürekli güncellemektedir.

En temel ilke yazınız ile başlığınız birebir uyumlu olsun. Bir edebi metin anlatırcasına imla kuralları, yazım hataları gibi konulara dikkat edin. Basit ve mana bütünlüğünü bozmayacak cümleler kullanın. Anahtar kelime yada kelime gruplarını banğır banğır yazınızda yazmayınız.

Ana amacınız olan sitenizi – işletmenizi tanıtmak amacından sapmayın konu bir bütünlük arz etsin. Tüm bu söylediklerimiz sizlerin aklında yer alan nasıl seo uyumlu tanıtım yazısı yazarız sorusuna umarız kısmen de olsa yanıt olabilmiştir.Henüz Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir