Düğün Davetiye Modelleri

Sade tasarımlardan gösterişli tasarımları kadar düğün davetiyeleri içerisinde bin bir çeşit seçenek bulunuyor. Sunduğumuz bu seçenekler arasında çiftler kendileri için ve bütçeleri için en uygun olan davetiyeleri rahatlıkla alabileceklerdir.

Şık ve Zarif Davetiye Tasarımları

Sevdikleri için eğlenceli bir düğün davetiyesi isteyenler için son dönemlerde kaftan tasarımlı davetiye modelleri şık görüntüsü ile göz doldururken zarif tasarımları ile de çiftinin ilgisini çekmektedir. Kaftan tasarımlarından olduğu gibi gelin ve damat detaylı üç boyutlu düğün davetiyeleri de son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Müzikle iç içe olanlar için zarfında ve davetiyesinde nota detayları olan düğün davetiyesi ideal bir seçenek olacaktır.

Moda düğün davetiyesi trendleri arasında üç boyutlu tasarımlar kadar lazer kesimli tasarımlarda ön plana çıkıyor. Özellikle hayat ağacı biçiminde tasarlanmış olan düğün davetiyesi pek çok çiftin gözde modelleri arasında bulunuyor. Erdem davetiye tasarımları içinde tüm bu seçenekleri bulabilirsiniz.

Sade Düğün Davetiyesi Tasarımları

Hayatın her alanında sade bir şıklıktan yana olanlar düğün davetiyelerinde de zarif fakat sade tasarımlar tercih etmektedir. Sade tarza sahip olan çiftler ise daha çok kız kulesi, tuğralı ya da altın ve gümüş yaldızlı seçenekleri değerlendirebilir.

Düğün gününüzü gösteren takvimli tasarımlardan ferman biçiminde tasarlanan modellere kadar aradığınız model Kristal davetiye seçenekleri arasında yer alıyor. Düğün davetiyeleri ürün yelpazesi kadar fiyat listesi ile de her bütçeye uygun alternatifler sağlıyor.Henüz Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir