Davetiye

flora-davetiyeHer yerde telafuz edildiği gibi oldukça genç bir nüfusa sahip ülkemiz. Bunun doğal bir karşılığı olarakta son derece yüksek evlenme ve yeni doğum oranlarına sahibiz. Türkiye İstatistik kurumu verilerine göre bir yılda yaklaşık 600 bin düğün olmakta.

Yarım milyondan fazla düğünün olduğu bir coğrafyada düğün ve düğün ile alakalı sektörlerde oldukça yoğun bir trafiğe sahip. Özellikle mevsimsel etkiyle de birlikte yaz aylarında yaşanan bu trafik düğün davetiyeleri alanında da yoğun olarak hissedilmekte.

Sezon başlarında sürekli yenilediği katalogları ile Flora Davetiye de sektörün hem üretim hem de parekende satış tarafında yer alan firmalarından bir tanesi. Yüzlerce modeli farklı arama kriterleri ve özelliklere göre sınıflandıran firma kullanıcıya aradığını kolayca bulma imkanı da sunuyor.

Dönem dönem uyguladığı kampanyalarla çiftlere trend olan düğün davetiyelerini ucuza sahip olabilme imkanını veren firma faaliyetlerine İstanbul Topkapıda yer alan merkezinden devam ediyor.Henüz Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir